close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ حامد زمانی به نام اهل نبرد /موضوع اردوهای جهادی

بسیجی سلام

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بسیجی سلام خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

بسیج، چهارشنبه 31 تیرماه جدیدترین اثر حامد زمانی با موضوع اردوهای جهادی در مراسم شب خاطره جهادی با حضور روستائیان و رزمندگان جبهه جهادی منتظران خورشید رونمایی گردید.

بر این اساس در حاشیه برگزاری اردوی جهادی جبهه منتظران خورشید، مراسم شب خاظره جهادی در روستای ایلیخ بلاغی استان قم برگزار شد.
در این مراسم دکتر حسن زاده پزشکی که پس از 26 سال زندگی در آمریکا چند ماهی است به ایران آماده  و دومین اردوی جهادی خود را تجربه می کند خاطراتی از وضعیت جوانان در آمریکا و اردوهای جهادی جوانان ایرانی بیان نمود.
در ادامه این مراسم دکتر رحیم قربانی مسئول گروه های جهادی قرآنی کشور که تجربه های مختلفی را به عنوان دندان پزشک و استاد قرآنی در اردوهای خدمت رسانی به مناطق محروم دارد خاطرات خود را از روستاها سیستان و بلوچستان، خوزستان و قم بیان کرد.
همچنین در این مراسم کریم عابدینی جانباز دفاع مقدس و از اهالی روستا خاطرات خود را از نحوه جانبازی بیان نمود و سپس از مسئولین شورای روستاهای ایلیخ بلاغی،انجیرلی، نعمت آباد  و عباس آباد تقدیر به عمل آمد.
در پایان این مراسم حامد زمانی به عنوان اولین خواننده،  اثر هنری خود را نه در سالن های همایش که در یک روستای محروم رونمایی کرد.
این اثر فاخر هنری که (اهل نبرد) نام دارد پیرامون اردوهای جهادی و مناطق محروم بوده که به سفارش روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین تهیه و تولید گردیده است.
اهل نبرد که در شعر خود به کاخ نشینی و اشرافی گری نیز طعنه می زند توسط امیرعلی سلیمانی سروده شد است و امیر جمال فرد تنظیم کننده آن می باشد .

 حامد زمانی علاوه بر خوانندگی آهنگسازی این کار را نیز برعهده داشته است.

 

 

کلیپ:

 

 

***دانلود با لینک مستقیم***

 

صوتی:

 

 

***دانلود با لینک مستقیم***

 

دوستان مطالب را با ذکر منبع یا بدون تغییر در مطالب نشر بدهید.


طبقه بندی: بسیج.شهدا.انقلاب، صوت و آهنگ،
برچسب ها:حامد زمانی، hamed zamani، دانلود آهنگ های حامد زمانی، حامد زمانی و بسیج، جد ترین آهنگ حامد زمانی، آهنگ اردوها جهادی حامد زمانی، کلیپ آهنگ اردوهای جهادی حامد زمانی، کلیپ حامد زمانی، آهنگ جدید حامد زمانی، دانلود آهنگ حامد زمانی به نام اهل نبرد /موضوع اردوهای جهادی، دانلود آهنگ حامد زمانی به نام اهل نبرد، آهنگ حامد زمانی به نام اهل نبرد، کلیپ آهنگ حامد زمانی به نام اهل نبرد،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5
تعداد بازدید مطلب : 924

[ یکشنبه 04 مرداد 1394 ] [ 21:17 ] [ سجاد عاشوری ]

[ نظرات () ]