close
تبلیغات در اینترنت
بررسی یک سوال : چگونه اسراییل با موشک های ایرانی با خاک یکسان میشود ؟؟؟؟

بسیجی سلام

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بسیجی سلام خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

چگونه اسراییل با موشک های ایرانی با خاک یکسان میشود ؟؟؟؟

پس از هجوم بالگرد اسرائیلی در قنیطره که منجر به شهدات تنی چند ار فرماندهان ایران و حزب الله شده بود، فرماندهان نظامی کشور به اسرائیل هشدار دارند که فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر ” غلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم” را فراموش نکنند .

در پی هجوم باگردهای رژیم صهیونیستی به یکی از خودروهای حزب الله لبنان در “القینطره” که منجر به شهادت رسیدن یکی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه چند تن از فرمانده هان حزب الله شد ،پس از این حادثه فرماندهان نظامی کشور به اسرائیل هشدار دارند که فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر ” غلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم” را فراموش نکنند .

البته نیروهای حزب الله توانستند در پاسخی کوبنده ، کاروان افسران رژیم صهیونیستی را هدف گرفته و ۱۷ نفر از آن ها را به درک واصل کنند و به نوعی انتقام شهدای قبنطریه ای را از صهیونیست ها بگیرند.
اما ممکن است اسرائیلی ها گمان کنند با خاک یکسان کردن اسرائیل غیرممکن است ، لذا بر خود دانستیم که روش با خاک یکسان شدن تلاویو و حیفاء را به آن ها آموزش دهیم :

در این مقاله فقط به دو موشک از موشکهای جمهوری اسلامی که قابلیت انهدام اسرائیل را دارند، اشاره میکنیم .در این مقاله فقط به دو موشک از موشکهای جمهوری اسلامی که قابلیت انهدام اسرائیل را دارند، اشاره میکنیم .

خانواده موشک های شهاب ، موشکی با کلاهک بارانی

آنچه با عنوان « موشکی با کلاهک بارانی» نمایش داده شد به نظر می رسد کلاهکی دربردارنده ریزبمب های پرتاب شونده به بالا پس از اصابت به هدف است که با فرود آمدن در محوطه ای نسبتاً گسترده که ممکن است پیش از پرتاب با توجه به شرایط هدف قابل تنظیم هم باشد ، سطح مورد نظر را مورد اصابت قرار می دهد .

این گونه از کلاهک ها یا سرهای جنگی موشک ، اساساً برای انهدام هدف واحد طراحی نشده بلکه برای آسیب رسانی به محوطه ای شامل اهداف پراکنده و پخش شده مورد استفاده قرار می گیرند مثلاً یک پادگان نظامی که خودروهایی با زره سبک در آن قرار دارند یا یک فرودگاه که در آن بالگردها و هواپیماها در توقفگاه های روباز یا زیر سایه بانی ساده مستقر هستند و یا یک شناور غول پیکر …

این محموله های انفجاری پس از اصابت کلاهک موشک به زمین به سمت بالا پرتاب شده و با قرار گرفتن در قوس نزولی تا فاصله چند ده تا چند صد متری از نقطه اصابت آن را تحت پوشش قرار می دهند. این مهمات فرعی البته تا حدودی قابلیت نفوذ نیز دارند و از اینرو برای آسیب زدن به هواگردها که اساساً از پوشش زرهی برخوردار نیستند ، سلاح مفیدی محسوب می شوند .

کلاهک خوشه ای نیز مزایای خاص خود را دارد از جمله اینکه پس از جدا شد بمبچه ها ، دیگر امکان هدف قرار دادن آنها عملاً به صفر می رسد در حالیکه یک کلاهک بزرگ و واحد پس از ورود به قوس نزولی همچنان قابل هدفگیری شدن است هرچند با درصد بسیار پایین. ضمن اینکه برای پرتاب بمبچه های کلاهک بارانی به اطراف پس از اصابت یا حتی در لحظه رسیدن به زمین ، بایستی مکانیزم مربوطه تعبیه شود که مباحثی از جمله وزن و قابلیت اطمینان را به دنبال دارد .

برخی از موشک های شهاب ، قاره پیما و دارای سوخت جامد می باشند .

برد موشک دور برد شهاب ۶ ، از ۶۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ کیلومتر می باشد و قدرت تخریب آن بسیار فوق العاده است . قدرت تخریب در شهاب ۳ ، تا شعاع ۹۰ متر می باشد .

سجیل ، موشکی ویرانگر

اما موشکی که میتوان از آن به عنوان ویرانگرترین موشک ایران نام برد ، موشکی با سوخت جامد و میزان تخریب بالا نسبت به موشک های شهاب است .

این موشک برد بلند بالستیک برد عملیاتی نزدیک به ۲۰۰۰ کیلومتر و از ویژگیهای منحصربفرد آن دقت بالا در اصابت به اهداف تعیین شده،زمان بسیار کوتاه آماده سازی و عملیاتی شدن سامانه پرتاب،زمان بسیار کوتاه انتقال سایت پرتاب دیسک پس از شلیک،قابلیت لانچر متحرک ، قابلیت حمل موشک آماده شلیک و بهره مندی از سیستم tvcمی توان اشاره کرد .

این موشک به دلیل استفاده از سوخت جامد به سرعت و ظرف چند دقیقه آماده پرتاب شده و پس از شلیک نیز پرتابگر آن به سرعت محل را ترک می کند که این ویژگی باعث کاهش احتمال نابودی موشک قبل از پرتاب می شود . همچنین به دلیل شتاب بسیار بالای سجیل امکان ردگیری آن برای دشمن در فازهای اولیه پرتاب بسیار کم و عملآً شانس دشمن برای انهدام سجیل در طی پرواز ناچیز است.
سجیل جزو آن دسته از موشک‌های بالستیک کشور است که با خروج از جو و طی مسیر در چنین ارتفاعی به داخل جو بازگشته و با سرعت حدود ۱۰ تا ۱۲ ماخ (حدود۳۴۰۰ تا ۴۰۸۰ متر بر ثانیه) به سوی هدف سرازیر می‌شود که انهدام آن از سوی سامانه‌های دفاع هوایی موجود را ناممکن می‌سازد .

موشک ۲۳۶۲۳ کیلوگرمی سجیل ، طولی در حدود ۱۷٫۵۷ متر، ۱٫۲۵ متر قطرو سر جنگی به جرم ۵۰۰ کیلوگرم از نوع جدا شونده دارد . این موشک در زمان ۸۳۵ ثانیه(۱۳ دقیقه و ۵۵ ثاینه) به بیشینه برد خود می رسد . سامانه های هدفگیری ناوبری و هدایت سجیل دقت بسیار بالایی را برای آن به ارمغان آورده اند که برای این موشک ارزش عملیاتی زیادی را ایجاد کرده است .

لازم به ذکر است شعاع تخریب موشک سجیل ۱۲۰ متر می باشد .

اما ….

مساحت اراضی اشغالی ، ۲۰۷۰۰ کیلومتر می باشد که میتوان آن را با ۴۶۰ موشک سجیل و ۸۲۸ موشک شهاب ۳ با خاک یکسان کرد .

مساحت حیفاء : ۸۶۴ کیلومتر مربع است که با ۲۰موشک سجیل و ۳۵ موشک شهاب۳ ویران خواهد شد .

مساحت تل آویو : ۱۷۶ کیلومتر مربع که با ۵ موشک سجیل و ۸ موشک شهاب۳ با خاک یکسان می شود .اگر میگوییم اسراییل را با خاک یکسان میکنیم ،عین واقعیت است ؛ شک نکنید .
امام خامنه ای :

بدانند اگر غلطی از آنها سر بزند ، جمهوری اسلامی ، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان میکند .


آمریکاییها در حالی ادعای حامی تروریسم بودن ایران را مطرح می کنند که خودشان به دست داشتن در ایجاد خطرناک ترین گروههای تروریستی همچون داعش اذعان کردند. امریکاییها رسماً از گروههای تروریستی در سوریه و پشتیبانان آنها حمایت می کنند، امریکاییها از رژیم جعلی صهیونیستی که فلسطینی ها را در غزه و ساحل غربی مورد فشار قرار داده است، حمایت می کنند اما در شعارهایشان، به دروغ مدعی مبارزه با تروریسم هستند و این، همان «جاهلیت مدرن» است.

ملت یمن و بحرین و فلسطین مظلومند. ما از مظلوم در برابر ظالم حمایت میکنیم، هر مقدار که بتوانیم.


طبقه بندی: بسیج.شهدا.انقلاب، دانستنی و سرگرمی،
برچسب ها:چگونه اسراییل با موشک های ایرانی با خاک یکسان میشود، بررسی سوال، امریکا نابود است،
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 177

[ شنبه 26 ارديبهشت 1394 ] [ 23:13 ] [ سجاد عاشوری ]

[ نظرات () ]