close
تبلیغات در اینترنت
پسری که دختران را به خود جذب می‌کرد، کشته شد/ قتل دانشجوی برتر دانشگاه به خاطر حسادت در حالت مستی

بسیجی سلام

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بسیجی سلام خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

جسد دانشجوی تبعه روسی در پارک ملی گراند تیتون توسط پلیس کشف شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی «خبرگزاری دانشجو»، الکساندر ساشا22 ساله دانشجوی تبعه روس در حالی که برای پیاده روی به پارک ملی گراند تیتون ایالات وایومینگ در آمریکا رفته بود دیگر به خانه بازنگشت.

خبر فقدانی این دانشجو که مجبور شده بود در غربت برای کسب درآمد در رستوران کار کند، توسط همسایگانش به پلیس اعلام شد.

پلیس پس از حضور در محل سکونت الکساندر با توضیحات دوستانش متوجه شد که پسر جوان جهت قدم زدن به پارک ملی گراند تیتون رفته بود و آنان پس از دیر کردنش با او تماس گرفتند و بعد از چند تماس بی پاسخ گوشی همراه وی خاموش می‌شود.

همین موضوع دوستان الکساندر را که یکی از موفق ترین دانشجویان روس تبار دانشگاه ایالت وایومینگ بود، نگران و مضطرب کرده بود.

پلیس سریعا با استفاده از سگ‌‌های زنده یاب با به راه افتاد و تمامی پارک گراند تیتون را به دنبال پیدا کردن جسد احتمالی الکساندر مورد جستجو قرار داد.

دیری نگذشت که حدس پلیس به واقعیت تبدیل شد و جسد الکساندر دانشجوی رشته مهندسی در حالی که بین پتو پیجیده شده بود در کنار رودخانه پیدا شد.

پلیس شهر پس از پیدا شدن جسد این دانشجو که از اخلاق در محله سرآمد بود و به سالخورده ‌ها عشق و محبت می‌ورزید، اعلام کرد: طبق تحقیقات اولیه که از جسد به دست آمده است  هیچگونه ضربه‌ای به السکاندر زمان قتل وارد نشده است و توسط افرادی مسموم شده و جان خود را از دست داده است.

برخی ها دوستان الکساندر معتقدند که این کار را فقط افرادی می‌توانند انجام دهند که در دانشگاه به الکساندر حسادت می کردند و آنان از خانواده‌هایی هستند که دائما از مشروبات الکلی استفاده می‌کنند و خودشان نیز به شدت در خماری به سر می‌برند، حتی در ساعات استراحت در دانشگاه نیز در گوشه و کنار مخدر‌های الکلی مصرف می کنند.

این افراد به خاطر اینکه الکساندر توجه دختران به دلیل محبت و شخصیتش به خود جذب کرده بود، او را کشتند تا از او به خاطر رفتارش انتقام بگیرند.

این افراد که آمریکایی تبار هستند خودشان را از همه برتر دانسته و حاکمان سایر دانشجویان تلقی می‌کردند و چندین بار نیز سایر دانشجویانی را که فرمان آنان اجابت نمی‌کردند، به قتل و مرگ تهدید می‌کردند.

با این که به گفته دوستان الکساندر و همینطور فیلم یک سوپر مارکت که نشان می داد این دانشجو با دو جوان با مشخصات همان افراد خلافکار دانشگاه وارد پارک شده بود،‌بازهم باز هم پلیس هیچگونه اقدامی انجام نداد و سایر بررسی‌ها به نتیجه و علت دقیق مرگ الکساندر توسط پزشکی قانونی موکول کرد.
امتیاز : :: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
تعداد بازدید مطلب : 126

[ پنجشنبه 06 شهريور 1393 ] [ 20:26 ] [ سجاد عاشوری ]

[ نظرات () ]