close
تبلیغات در اینترنت
انــــــــــــتظار منتظـــــــــ ــــ ــر

بسیجی سلام

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ بسیجی سلام خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

بخونی و بخونید و بخونید

خیلی عالی

در مشهد به محضر یکی از بزرگان که هم خودشان و همسرشان سیدند، رفتیم. ایشان فرمود:((یک بار از تهران با قطار به مشهد می رفتیم که دیدیم بچه نیاز به غذا دارد و مادرش هم شیرندارد. . .

و چون بهترین غذا برای کودک، از نظر جسمی و روحی، شیر مادر است، ما مصمّم بودیم که شیر خشک به بچه ندهیم. گفتم: می روم واز مسؤولان قطار، کمی آب جوش می گیرم و با آن، آب قندی درست کرده، و به نوزاد می دهدم. اما کارکنان قطار گفتند که "آب جوش در قطار، ساعات مشخص و معینی دارد و هم اکنون نداریم".

بچه پس از گریه کردن، سرانجام خوابش برد. مادرش هم- که از این وضع ناراحت بود- خوابید؛ سپس بیدار شد و شروع کرد به گریه کردن!

گفتم: چرا گریه می کنی ؟!" گفت: " همین الان، حضرت ولی عصر را خواب دیدم. حضرت فرمودند: ما عنایت و توجهی کردیم؛ تو الان شیر داری و می توانی به بچه شیر بدهی. من چهارده سال دیگر، ظهور و قیام خواهم کرد." من دیدم که بله؛ مادر، شیر دارد بچه را گرفت و شیر داد!!

گفتم: این علامت که درست است. این، دلیلِ راست بودنِ رؤیا و خوابِ همسرم می شود؛ این بار من گریه ام گرفت که چرا حضرت فرموند: "تا چهارده سال دیگر "؟! چگونه من چهارده سال صبر کنم؟! إن شاءلله منظور از چهارده سال، چهارده روز دیگر است! خیلی گریه کردم و متوسل شدم . وقت خواب فرا رسید و باز خوابیدم و در همان عالم ، حضرت حجت را زیارت کردم.

حضرت ولی عصر به من فرمودند: " فلانی! تو عاشق ما نیستی!!" عرض کردم : " یاابن رسول لله! من شب و روز از عشق شما می سوزم و می گدازم؛ چگونه عاشق شما نیستم؟!" حضرت فرمودند: "چرا چهارده سال را به چهارده روز تعبیر کردی ؟! آیا عاشق، چهارده روز صبر می کند؟!می بایست می گفتی : چهارده لحظه دیگر "!))

یعنی چنین انتظاری مطلوب است! نگو ((ماه رمضان  آینده))، یا نگو ((جمعه ی آینده))، یا ((یک روز و دو روز دیگر، انشاءلله آقا می آید))، باید لحظه شماری کنی!

این معنای "انتظار" است. انتظار یعنی لحظه به لحظه، آن به آن و ثانیه به ثانیه چشم به راه و متوقع مقدم دلدار باشیم.


البته این نکته را هم باید اضافه کنم زمانی که آن سید این خواب را در مشهد نقل می کردند، گفتند: ((هجده سال از این رؤیا و خواب می گذرد، و وقتی حساب کردیم، دیدیم چهارده سال پس از آن خواب، انقلاب اسلامی رخ داد و قیام امام امت-رحمة الله علیه- زمینه ساز ظهور امام زمان(ع) است))

 

بر گرفته از کتاب آماده باش یاران امام زمان

 

 

http://8pic.ir/images/x5lv1w0ets93oru0qnyb.gifطبقه بندی: عکس نوشته، حضرت مهدی(عج) , حضرت آقا , امام خمینی (ره)،
برچسب ها:امام زمان، مطلب مهدوی، مطلب امام زمان، مطلب در مورد نیمه شعبان، حضرت مهدی، عکس نوشته، عکس نوشته مهدوی،
امتیاز : :: نتیجه : 5 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 15
تعداد بازدید مطلب : 136

[ شنبه 25 ارديبهشت 1395 ] [ 16:9 ] [ سجاد عاشوری ]

[ نظرات () ]